Haldun kosay Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!!

2 posters

Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!! Empty Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!!

Mesaj tarafından hepsi C.tesi Kas. 03, 2007 6:17 pm

Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!!

su anda uzerinde ne var hayatim -çıplağım canım banyodan çıktım da -lan iki dakka fantazi yapacaktim sctın icine be !

Şu anda üzerinde ne var aşkım ? -üzerimde bisiklet yaka yavruağzı bi badi var. altımdada gri streç taytım var. Şindi taytı bileklerime kadar indirdim... - niye ki ?? - s..çıyorum... - vaay bende diyorum ses niye yankı yapıyo...!

Şu anda üzerinde ne var hayatım? - Haydar var. - Nee..? - Bizim site bekçisi haydar canım, bişey yok sevişiyoruz. - ....... - alo alooo... ses gitti...

Şu anda üzerinde ne var Emre? - Üzerimde bi ağırlık var canım. - Nasıl yani ? - Bilmiyorum hayatım. Çok kötü gazım var. Osursam rahatlıycam ama... - Hayvansın emre!!

Şu anda üzerinde ne var Timur? - Aşağıdan mı başlıyim, yukardan mı...? - Aşağdan başla. - Kahverengi çoraplarım var. Hani topukları incelmeye başlıyan, gerçi lastikleri de biraz sıkıyo ama.... - Dııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııt - Kapattı..

Şu anda üzerinde ne var canımm....? - Kırmızı saten geceliğim vaar - Başkaa - Siyah jartiyerimi giydim. - Onun altında - Onun altında g-stringim var - Pekii onun altında ne va... aaa! hass...tir!!! köntür bitti...

Şu anda uzerinde ne var askum?? - Çatı var niyeki? - Şu an üzerinde ne var hayatım.. - çok kalın bir mont var .. - sıcak olmasın çıkarsana .. -ne çıkarcam manyak mısın be Sibiryadayım ..orası çok sıcak galiba?

şu anda üzerinde ne var hayatım..? - Siyah bi helikopter var. - Ne işi var orda helikopterin yaa... - Bilmiyorum bişey göremiyorum üzerime parlak bi ışık tutuyolar.. - Hiiii.....kaç aşkım hemen ordann. çabuk koş koşş - Şaka yapıyorum kızım ne helikopteri, pijama var üstümde - Çok kötüsün aşkım yaa - Sende salaksın ben sana bişey diyo muyum

Şu anda üzerinde ne var bitanem? -Koyunlar var aşkım -Ne ?? -Uykum gelsin diye onları sayıyom be aşkım -Haaa..

Şu anda üzerinde ne var tatlım? - Hemen sayayım - Yards'tan aldığımız hani geçen senle aldığımız mavi kot - Mavi'den aldığımız t-shirt - Pazardan aldığın beyaz çorap - İçimdekleri de sayayım mı - Sus artık - Ama sen say demiştin - Hiç romantik değilsin işte

Fatma ne var üstünde kız - Yok Hüseyin bişey - Belli oluyor çıplak çıkmışsın kız, lan rezil ettin beni cümle ahaliye, çabuk gir içeri - Ama sen demiştin Hüseyin, soyun diye ya

Şu an üzerinde ne var hayatım? -Kıllarım Var -Allah belanı versin

Şu an üzerinde ne var hayatım? - Paçalı don - Oooww deme ne kadar seksapel olduğunu hayal edebiliyorum

Şu an üzerinde ne var hayatım? - Boğazlı kazak,kotum,montum.Niye ki? - Çıkarsana onları. - Niye ya? Deli misin...Anladım ben, anladım. Sen ben hasta oliim evde yatıyım istiyosun. Sen dışarda kızlarla geziceksin di mi - Ee pes valla...Hayalgücüne hayranım canım

Şu anda üzerinde ne var? - Hiçbişey yok bebeğım ama keske sen olsaydın - Ayyy aşkııımm - Üst rafa boyum yetmio bılıomusun.. Kitabımı alacamda o bakımdan - Hayvansınnnn - Biliyorum

Şu anda üzerinde ne var? - Sarı tulum, beyaz göynek,kafamdada baret vardır. Nıe sordunki? - Ay yanlış numara..

Şu anda üzerinde ne var? - Bi üzerimde bölüm şefi var onunda uzerınde genel müdürr var aşkım. niye sordun ki - Sormadım bişi ben. - Nası ya?

Şu an üzerinde ne var hayatım - Bir sürü adam var Necdet, Bbelgrat ormanlarındayım. Kurtar beni Necdeeeet!

Şu an üzerinde ne var hayatim? - Ne önemi var üserimdekilerin içimdekiler dururken - Sabret lan oraya da gelecez herhaldee... - Yok biz seninle saadet dolu yolumuzda yüreyemeceğiz Fikret biliyorudum zaten beni sadece dış görünüşüm için sevdiiniiii nelvedaaaa - Yok bee nerden cikartiosunn Nalannnnnnnnnnn gitmeee....

Şu an üzerinde ne var hayatım??? - Hayri beyler - Ne Hayrisi ya!!!!??? - Çocukları da çok tepiniyo - Ne Mustafada mı orda????!!! - Ya tatil için gelmiş bi de arkadaşı var - Oha be kadın -Ahhh ben napayım üsteki ev alır mı hiç onları dedim dinlemediler, bana ne bağırıyosun -Ev mi ohhhh ben de başka bişey zannettim

Şu an üzernde ne var hayatım? - Bi Armani gömlek bi adidas ayakkabı....... - Ne nası aldın bunları - Kredi kartını evde unutmuşsun ben de kaç günden beri istiyodum aldım ama bi örtü alamamıştım noldu acaba... -Limiti mi aştın yoksa oha be kadın 2 milyar limiti nasıl aştın ? -Amaaaann, aldığım iki-üç poşat şey sende
hepsi
hepsi
ER

Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!! Empty Geri: Üstünde ne var muhabbeti!!!!!!!!

Mesaj tarafından ßy-!brah!m C.tesi Kas. 03, 2007 7:07 pm

hehe güsel bi paylasim saol
ßy-!brah!m
ßy-!brah!m
UZMAN ERBAŞI

https://hklisesiogrencileri.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından hepsi C.tesi Kas. 03, 2007 7:25 pm

Smile rica
hepsi
hepsi
ER

Mesaj tarafından ßy-!brah!m C.tesi Kas. 03, 2007 7:27 pm

bende birine sorim mi üstünde ne war Very Happy die Very Happy:DD:
ßy-!brah!m
ßy-!brah!m
UZMAN ERBAŞI

https://hklisesiogrencileri.yetkin-forum.com